закрити

Про компанію

2014
Компанія
Компанія CITRUM була заснована в 2014 році як студія по створенню сайтів. Це був період стрімкого переходу бізнесу в онлайн, і незабаром ми розширили свої послуги від розробки сайтів до просування їх в мережі. Щоб досягти найкращих результатів, ми змінили підхід до взаємодії всіх напрямків онлайн-маркетингу, а також їх взаємозв'язок з маркетинговою стратегією компанії. Сьогодні ми можемо запропонувати нашим клієнтам повний комплекс послуг з розвитку їх бізнесу в Інтернеті - від створення Digital-стратегії до запуску і оцінки ефективності промокампанії.
2020
Зараз
Нас надихають і мотивують зростаючі результати наших клієнтів. Ми не продаємо окремі послуги, а підбираємо такий набір інструментів, який дозволить нашому клієнтові найбільш ефективно досягти поставлених цілей. Для цього вкрай важливо повна взаємодія з клієнтом! Ми детально вивчаємо особливості бізнесу клієнта, його історію, цінності та конкурентні переваги. Потім спільно з клієнтом визначаємо цілі і завдання його онлайн напрямку, а вже виходячи з цього вибираємо інструменти роботи в онлайні. Така методика співпраці дозволяє найбільш ефективно використовувати наші ресурси і ресурси наших клієнтів, а також зробити онлайн напрямок органічним продовженням оффлайн бізнесу і забезпечити синергетичний ефект. Такий підхід дозволив нам ефективно співпрацювати з нашими клієнтами в Україні, Польщі, Швейцарії, Німеччині та Китаї.
відправити резюме
хочете працювати у нас?
Ми команда
професіоналів
Наша команда
Маркетинг
Маркетинг менеджери
PPC менеджери
SEO спеціалісти
SMM спеціалісти
Контент менеджери
Дизайн
Веб-дизайнери
Ілюстратори
Розробка
Програмісти
Верстальники
Тестувальники
створити бріф
Як ми
працюємо
Як ми працюємо
Заявка
Вам потрібно заповнити базовий бріф, який дає загальне розуміння про ваш бізнес, основних конкурентів, поточні цілі і завдання в онлайні. Ви можете створити базовий бріф на сайті, заповнити його по телефону або відправити у вільному форматі нам на пошту.
Знайомство
Ми знайомимося із наданою інформацією, проводимо огляд відкритих джерел і збираємо усі необхідні дані. Готуємо уточнюючі питання про деталі вашого бізнесу.
Детальний бріф
Складаємо детальний бріф з уточненими цілями і завданнями майбутнього проекту. Наша команда активно бере участь в складанні бріфу, уточнюючи усі важливі деталі вашого бізнесу.
План робіт
Складаємо календарний план проекту з проміжними результатами та їх контролем з боку клієнта. Такий підхід дозволяє домогтися найвищої результативності, залучення клієнта в процес, повного розуміння ходу робіт, а також дотримання термінів.
Початок робіт
Погоджуємо поставлені цілі, завдання і графік проекту. Приступаємо до його реалізації.
Виконання робіт
В ході реалізації інформуємо клієнта про хід робіт по проекту. У контрольних точках проводимо наради з представниками клієнта, уточнюємо подальші етапи.
Запуск проекту
Кожен етап робіт по проекту прив'язаний до конкретного результату. Всі роботи по кожному етапу проекту ми тестуємо перед запуском.
Наступний етап
По кожному етапу робіт ми замірюємо результат і плануємо наступний етап співпраці. Таким чином ми уникаємо лінійного планування і швидко приймаємо рішення в залежності від показників.
створити бріф
Наші
контакти
Наші контакти
+38 (096) 900 55 88
info@citrum.com.ua
Презентація
послуги портфоліо
створити бріф
закрити
поверніть екран