Розробка сайту

на замовлення
Лендинг
Розробляємо цільову сторінку з вибуховим дизайном, максимально розкриваючи переваги товару або послуги. Сайт ефективно генерує відвідувачів у клієнтів.
Інтернет-магазин
Розробляємо інтернет-магазин із дизайном, що випереджає час. Проводимо UX дослідження для створення дизайну, з яким гармонійно взаємодіятимуть відвідувачі.
Корпоративний сайт
Розробляємо сайт, який заявить про вашу компанію як про надійного сучасного партнера. Такий інструмент налагодить комунікацію з потенціальними клієнтами і проінформує про діяльність компанії.
Інтернет-портал
Для непростих задач бізнесу розробляємо багатофункціональні портали, інтерфейси яких виконані із UX дослідженням. Підбираємо стек технологій і запускаємо у рекомендованому середовищі.
Каталог
Розробляємо сайт-каталог в ефективному дизайні, який розкриває всі переваги вашого продукту. Таке рішення налагодить комунікацію з клієнтом вашої компанії.
Taobao, Tmall, JD, 1688
Розробляємо сайти для великих маркетплейсів Китаю. Для платформ Taobao, Tmall, JD и 1688 ми створюємо дизайн, що підвищує продажі і покращує взаємодію клієнта з продуктом.
як ми розробляємо сайти?
Digital-стратегія
Digital-стратегія

Створюємо технічне завдання

Створюємо технічне завдання, в якому збираємо і структуруємо всі ваші ідеї і вимоги до проекту. В технічному завданні ми робимо пропозиції по реалізації вашого проекту.


Технічне завдання включає розділи:
Прр проект
Знайомимося х вашим проектом, звертаючи особливу увагу на цільову аудиторію і конкурентів вашої компанії.
Функціонал сайту
Детально описуємо всі основні і додаткові функції сайту із рекомендаціями реалізації ваших ідей.
Конструкція сайту
Створюємо структуру сайту по розділах і підрозділах, об’єднуючи в загальну схему.
Дизайн сайту
Детально описуємо вимоги до дизайну сайту і розробляємо ескізи основних функціональних сторінок.
Наповнення сайту
Створюємо структуру контенту для сайту і описуємо вимоги до створення контенту і наповнення сайту.
Технічні вимоги
Визначаємо стек технологій для розробки і розраховуємо майбутнє навантаження на сайт, визначаючи необхідне для нього середовище.
Етапи робіт
Детально описуємо етапи робіт з реалізації проекту та етапи взаємодії з вашою компанією.
Розрахунок вартості і строків
Складаємо календарний план робіт для кожного етапу і розраховуємо вартість робіт по проекту.
наступний крок
Digital-стратегія
Digital-стратегія

Розробляємо дизайн сайту

Дизайн – одна з наших сильних сторін. Дизайн сайту, який ми розробляємо, візуально приємний клієнтові, вирішує його завдання і гармонійно з ним взаємодіє. Щоб домогтися такого результату, ми проводимо UX дослідження і стежимо за трендами дизайну по всьому світу.

Щоб дати клієнту вашої компанії саме той продукт, з яким би він максимально гармонійно взаємодіяв, потрібно дізнатися про цього клієнта і зрозуміти його потреби. Для проведення такого дослідження ми взаємодіємо з маркетинговим відділом вашої компанії для вивчення цільової аудиторії, портрета клієнта і цінностей вашої компанії.

Після детального дослідження ми розробляємо прототип дизайну, який погоджуємо, після чого створюємо повний дизайн сайту. Готовий дизайн сайту включає в себе всі основні функціональні сторінки сайту повнорозмірної візуалізації і адаптивної під мобільні пристрої.

Digital-стратегія
Digital-стратегія

Верстаємо та програмуємо

Готовий дизайн ми беремо в розробку, беремося за верстання і програмування функцій. Залежно від завдань проекту ми розробляємо сайт на готових популярних cms, таких як WordPress, 1-С Bitrix, Magento, Simpla, Opencart, Tilda та інших.

Для більш складних завдань ми підбираємо найефективніший стек для вашого проекту з популярних React, Angular, Vue, Yii2, Zend Framework, Symfony, Laravel і базу на MySQL або MongoDB.

Програмування сайту – не завжди послідовна задача. У деяких випадках це паралельний процес. У разі розробки порталу або багатофункціонального корпоративного сайту на етапі розробки дизайну ми вже розробляємо потрібний функціонал, прописаний в ТЗ раніше.

Результатом програмування буде готовий до користування сайт. Сайт з панеллю управління, що візуально відповідає розробленому дизайну.

Digital-стратегія

Наповнюємо сайт

Спільно з клієнтом ми готуємо контент для сайту, починаючи зі структури. Структура контенту прописується в технічному завданні або створюється на основі ескізів. Первинний контент від клієнта ми отримуємо в різних форматах: начерки тез з подальшою розробкою нашими копірайтерами повноцінного контенту для сайту, чернетки контенту з подальшою обробкою рерайтером або готовий до наповнення текст, який ми тільки форматуємо і завантажуємо на сайт.

Незалежно від формату співпраці, ми повністю взаємодіємо на цьому етапі з клієнтом.

Структуру контенту і вимоги ми визначаємо ще на першому етапі при розробці ТЗ, оскільки він впливає на розташування в дизайні і елементи дизайну. Якщо буде потрібно, контент розробляється паралельно з іншими завданнями по розробці сайту. Після програмування сайту ми наповнюємо його.

Digital-стратегія
Digital-стратегія

Тестуємо та запускаємо сайт

Тестування – це останній і дуже важливий етап розробки сайту перед запуском. Ми проводимо повний тест всіх функцій і візуального відображення. Ми тестуємо сайт у всіх популярних браузерах, таких як Safari, Chrome, FireFox (Mozzila), Edge, Opera, і на мобільних пристроях iOS, Android.

В окремих випадках ми проводимо живе тестування на фокус-групі потенційних клієнтів для адаптації функціоналу. Тестування включає створення рекомендацій на базі опитування фокус-групи та аналітики поведінки відвідувачів на сайті. На базі такого зведеного аналізу ми вносимо додаткові коригування у роботу сайту і візуалізацію. Надалі цей процес переходить в класичний «UX research»

За потреби реєструємо доменне ім'я, замовляємо хостинг і налаштовуємо його. Також замовляємо і налаштовуємо віртуальні і виділені сервери.

наші проекти
Наші
проекти
Наші проєкти
як почати?
Етапи
співпраці
Етапи співпраці
Розробляємо технічне завдання
На першому етапі співробітництва спільно з вами заповнюємо бріф, після чого розробляємо технічне завдання або детальні ескізи сайту.
Підписуємо договір на розробку
Погоджуємо технічне завдання або детальні ескізи, після чого розраховуємо вартість і терміни робіт. Підписуємо договір на розробку сайту.
Розробляємо прототип дизайну
Розробляємо прототип дизайну сайту і погоджуємо його з вами. За потреби вносимо корективи в прототип сайту і створюємо фінальний дизайн.
Верстаємо і програмуємо сайт
Верстаємо готовий дизайн сайту і програмуємо всі необхідні функції. На цьому етапі ви отримуєте робочий прототип сайту.
Наповнюємо сайт контентом
Завантажуємо на сайт всі необхідні матеріали і наповнюємо сторінки підготовленим вами раніше або розробленим нами контентом.
Тестуємо і запускаємо сайт
Тестуємо і погоджуємо сайт, після чого запускаємо на основному домені. Це фінальний етап робіт, після якого ви отримуєте повністю готовий сайт.
дізнатись ціну
Наші
контакти
Наші контакти
+38 (096) 900 55 88
info@citrum.com.ua
Презентація
портфоліо про компанію
створити бріф
закрити
поверніть екран